| andrei432154 a întrebat:

Am o problema. De vreo 2 saptamani iubesc o fata, si ea ma iubeste. Ne imbratisam, ne sarutam etc dar doar atat. Ea nu vrea sa fim impreuna. Aveti idee ce as putea sa fac in privinta asta?

8 răspunsuri:
| MihaelaMiikii a răspuns:

Pai daca ea nu vreau, ai putea sa o cucerestii cu gesturii romantice! vine ziua indragostitilor, o poti invita undevalove struck si cu siguranta nu te va refuza

| Stanciu_Anees_1986 a răspuns:

Adica la ce te referi tu ''sa fiti impreuna''?

| andrei432154 explică (pentru Stanciu_Anees_1986):

Sa fim un cuplu

| andrei432154 explică (pentru Stanciu_Anees_1986):

Ma refer la a fi un cuplu.

| Stanciu_Anees_1986 a răspuns:

Pai in loca sa va sarutati si sa va imbartisati ati putea avea o comversatie, vezi poate pe ea o atragi doar fizic, asa ca fu.o si vezi ce se intampla apoi...

| Stanciu_Anees_1986 a răspuns:

K atunci afla ce vrea ea de fapt de la tine, si atunci vei sti sigur cum sa procedezi...

| andrei432154 explică:

Nici macar nu ma mai baga in seama, incerc si iar incerc, dar cu greu apuc sa vorbesc cu ea, asta se intampla cam in fiecare zistraight face

| andrei432154 explică:

Ma scuzati, am uitat sa mentionez ca avem 15 ani amandoilaughing) deci vreau sa o iau incet pana sa o ft