| madalinaelenamadalina a întrebat:

Va rog sa-mi da-ti un sfat. Poate o sa credeti ca sunt stupida dar sunt disperata. Acum 2 saptamani a venit prietenul meu la mine si atmosfera era mai incinsa si m-am urcat pe el si ne sarutam, eram imbracati amandoi. Cand a plecat am observat ca avea pe pantaloni o pata. Ma gandesc ca o fii lichid stiti voi. Stiu ca nu intra prin haine spermatozoizii dar nu stiu ce sa mai cred, aveam amadoi blugi. Chestia e ca mie trebuia sa-mi vina ciclul pe 15 si nu mi-a venit. Nu mi-am inceput viata sexuala, sunt confuza.Ce se intampla cu mine? Imi curge un lichid mai galben care miroase putin intepator si de vreo 3 zile ma dor asa ovarele, dar nu mult. Ca si cum mi-ar veni. Eu nu am un ciclu regulat, s-a mai intamplat sa-mi intarzie dar acum ma bate gandul asta. Sa fi ramas insarcinata. Stiu ca nu se poate sa treaca prin pantaloni dar pe bune nu mai stiu nimic. Dati-mi un sfat, sau daca ati patit la fel. Doamna Brigaela va rog sa-mi spuneti si dumneavoastra ce sa fac. Va multumesc.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu esti insarcinata. Poti avea o infectie genitala (poate data de constipatie sau de nerespectarea igienei personale), dar nici pentru asta nu am suficiente argumente, deci ma indoiesc. Insa intarzierea este enorm de mare si impune investigatii, mai ales ca ai dureri pelvine. Mergi si fa o ecografie de abdomen si pelvis (la un ginecolog) si vei afla ce se intampla. NU esti insarcinata.

6 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu esti insarcinata! Stai linistita. Cum ai spus si tu, ciclul tau nu este regulat, e normal sa intarzie.

| Amelya02 a răspuns:

Nu ai ramas, absolut nici o sansa!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai răcit, stai liniștită, face ți prostii si apoi cere ți ajutor "vă rog dna Brigaela"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia zi tu mai bine cati ani ai ca-ti dau eu sfaturi cat incape.

| alexandraplay a răspuns:

Nu ai ramas stai linistita dar asa este ciclul unei prietene ii curce o picatura sau 2 si in rest ii curge ceva galben maroniu aia este mizeria din organism stai linistita nu-ti fa griji multa sanatate

| Ahead a răspuns:

Eu cred ca te-ai excitat foarte mult.