| Ana8567 a întrebat:

Va rog spuneti-mi si mie ce sa credsad. Prietenu` meu a plecat azi in Italia...Cu 2 zile inainte nu m-a sunat deloc si nici pana acum, macar sa-mi spuna ca pleacasadImi vine foarte greu mai ales ca pleaca si mama peste cateva zile, dar despre el ce sa cred...ca nu mai suntem impreuna?sadsadsaderam impreuna aproape de 4 lunicrying
Nu mai pot, ma gandesc numai la elcryingMa simt ca si cum as fi la pamanat.Am plans 3 zile non-stopcryingcrying

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu te mai dispera,nu se termina lumea la el!
A plecat,bun plecat sa fie!
Nu te-a sunat? Bine,termina tu relatia,ai putina mandrie si iubeste-te mai mult!
La un moment dat se va intoarce.
Te va gasi nepasatoare si frumoasa,iar tu,toate lacrimile de azi,i le vei rade in nas!
Baieti sunt,e plin pamantul,ce stai sa plangi? Cine stie cati amarati stau si asteapta macar o privire sa le arunci!
Dar tu nu poti,nuuuu,esti ocupata cu plansul,dupa un magar care nu te suna nici de ramas bun!
Trezeste-te!
Mandra si frumoasa, iesi din casa!
Nu plange dupa cine nu te merita, daca te iubea nu te-ar fi facut sa plangi!
Capul sus!

| harciog a răspuns:

In momentul unei plecari ma detasam net de orice relatie sentimentala.Imi dadea impresia de retinerea amindurora.

| Baby a răspuns:

Sincer, nu cred ca i-a pasat prea mult daca tu stiai de asta sau nu. L-a durut fix undeva, si a plecat fara sa anunte. Cel mai bine e sa il uiti, si sa nu il suni sau sa-l bati la cap. Daca el nu iti zice nimic cand se intoarce (daca se intoarce) atunci nu-i spune nici tu nimic.
Comportamentul lui transmite un mesaj clar : s-a terminat.
imi pare rau sad

| Zero a răspuns:

Byby uital ...se pare ca el nu simte ce simti tu pentru el,daca te ajuta cu ceva,suna-l tu si intreaba-l de sanatate,daca cumva nu-ti raspunde sau face figuri, iti sugerez, sa iti gasesti un baiat care sa te merite. Oricum se pare ca lui nu-i pasa kiss you ...ai grija

| MadaB a răspuns:

As vrea sa cred ca vrea sa-ti faca o surpriza. S-a dus doar sa-ti cumpere ceva de acolo. Dar. nu-ti fa sperante prea mari, mai rar se-ntampla asta! So, Uita-l scumpo! NU TE MERITA, Si pe viitor incearca sa nu mai pui la suflet chiar tot ce zboara! Fii mai indiferenta si mai reticenta in ceea ce priveste sufletul tau! Take care>big grin

| moldovianu a răspuns:

Te va suna el...in Italia singuratatea te face sa iti aduci aminte si ce ai mancat acu 10 ani la pranz! Italia nu e Romania.te simti singur si e destul de greu, ai putina rabdare...si ai sa vezi ca am dreptate!

| IulianaRC a răspuns:

Buna. Eu cred ca nu a vrut sa te raneasca, deorece daca iti spunea, despartirea pe aceasta perioada ar fi fost mult mai grea pentru amandoi.Incearca sa faci diverse lucruri poate vei putea terce mai usor. succes!

| ClaudiaPaula a răspuns:

Cred ca ar fi bine sa-l cauti tu... ce te costa? asa vei stii ce se petrece cu adevarat. Parerea mea e ca nu te-a cautat pentru ca nu a vrut sa te faca sa suferi, desi aceasta indiferenta doare mai mult decat plecarea. Eu iti sugerez sa-l cauti asa vei stii ce are de gand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trezirea la realitate waiting. Fetele nu plang dupa nesimtiti phbbbbt!
Fi barbat Zoe!

Daca a plecat asa, fara nici un semn inseamna ca ori e un nesimtit, ori a trebuit sa plece de urgent.
Suna'l si cerei explicatii.

Nu se termina lumea cu elwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Sunt de acord cu ceea ce a scris greece12 până la ultima literă! NU mai plânge, nu merită! Îţi doresc noroc!
Dacă vrei o ocupaţie care să te facă să mai uiţi, dă click pe http://lecturirecenzate.ro/!