| ştrumf_8528 a întrebat:

va rog, vreau sa stiu din timp niste idei de cadouri de Valentine's Day. laughing dar mai deosebite... Ms anticipat :*.

6 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Ce zici de ceva de genul rama foto in care ii pui o fotografie care sa-i aduca aminte de un anumit moment frumos petrecut impreuna si/sau un simbol al prieteniei http://www.crownfashion.ro/......hei-106732

| YukyTsukiyomi a răspuns:

Pai... daca e fata:ursulet alb cu o funda rosie la gat...trandafiri rosii, bomboane in forma de inima, o fotografie cu cei 2 indragostiti, un colier, o felicitere (cu multe inimi)
DAK BAIAT:un ceas, un tricou, bomboane in forma de inima, un parfum, rama cu cei 2 indragistiti, un breloc in forma de inima(ursulet) etc daca mai vrei da0mi un mesaj privat funda?big grin:X

| ElevatorStricat a răspuns:

O sticla de sampanie si o seara de neuitat este cadoul perfect pentru orice barbat

| ştrumf_8528 explică:

Sunt fata laughing)
prezervativ? laughing)
no thx.

| yuP a răspuns:

Aaa... ce ai zice de un prezervativ? smug

| alina1999 a răspuns:

Pai eu cred ca deosebt este o perna gigantica pe care scrie LOVE sau nu neaparat perna dar ceva legat de dragoste... daca esti baiat poti sa ii dai fetei un buchet IMENS de trandafiri si daca esti fata poti sa ii cumperi ceva cu LOVE care se potriveste la baieti...nu prea am idei dar sper ca ti-am fost de folos PAPA