| anonim_4396 a întrebat:

Am fost cu un baiat aproape un an si ne-am despartit lui nu ii mai pasa de mine si nu ma mai baga in seama insa imi place de prietenul lui si am impresia ca si lui ii place de mine inca de cand eram impreuna cu fostul si nu stiu ce sa fac daca vrea se se combine cu mine sa ma combin cu el? o sa ma faca fostul prietent in toate felurile?

3 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Din moment ce ai terminat-o de tot cu fostul si nu te mai leaga nimic de el, mergi mai departe, vede-ti de viata ta. Ce mai conteaza ce zice el, atata timp cat tu si prietenul lui tine-ti unul la altul si nimic din jur nu mai conteaza.

| Anna_5295 a răspuns:

laughing... te mai intereseaza fostul? nu rata ocazia big grin

| puffle a răspuns:

Daca e frumos prietenul lui, nu rata ocazia si lasa-l pe fostul si daca iti zice ceva trateaza-l cu indiferenta happy