| killerkiss a întrebat:

happy Vi s-a intamplat vreodata sa va indragostiti de un baiat oe mess? Adica el sa fie la o distanta destul de mare astfel incat sa nu va puteti vedea, sa vorbiti doar pe mess si totusi sa aveti sentimente pentru el...adica daca nu intra o zi pe mess sau daca nu va raspunde la telefon sau sms sa va suparati! sad Vi s-a intamplat?

5 răspunsuri:
| LikeNobodyElse a răspuns:

Mi s`a intamplat.e plecat in alta tara.am vb pe emss. dupa ceva timp a venit in tara.a plecat iar.m am dus eu la el.a venit iar si m-a luat la el in starinatate.si a trecut un an jumate, si inca suntem impreuna

| xALeXdXx a răspuns:

Deci,asa mi s-a intamplat si mie, dar ai grija ca relatiile la dinstanta nu o sa mearga, o sa mearga la inceput dar dupa o sa aveti o obsesie sa va vedeti si dupa o sa fie din ce in ce mai enervant datorita faptului ca nu va puteti intalni, deci acum daca esti fata desteapta ea fa tu diferenta un cuplu care iese zi de zi la o plimbare prin parc si un cuplu care sa ta sute de km departare si vorbesc doar pe mess care are mai multe sasnse happy dacan u ma crezi ai sa vezi in timp happy

| xAbb a răspuns (pentru xALeXdXx):

Daaa! Stai chill că nu ești singura.

| soraGrime a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat, si inca se intampla...

| RoxyOnTPU a răspuns:

Hey...ai incredere in mine nu o sa mearga. Poate n-o sa va intalniti niciodata si daca cumva o sa va intalniti poate o sa iti faca ceva rau.Desparte-te de el inainte sa se desparta el de tine.Succes :*