| deutza_5781 a întrebat:

Buna vi sa int vreodata sa vedeti o stea cazatoare si sa va puneti o dorinta? si daca da sa indeplinit?! pls sunt si eu curioasabig grinbig grinbig grin

12 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, in urma cu 4 ani, aveam 13 ani si a cazut o stea, atunci mi-am pus o dorinta si desi nu credeam in asa ceva, chiar mi s-a indeplinit; acum nu stiu ce sa zic... mi-am pus dorinta sa fiu si eu intr-o zi cu prietenul meu actual, pe atunci nu eram cu el, si imi doream sa ma iubeasca si el, si uite ca de 2 ani ne iubim foarte multhee hee.

| Libelle a răspuns:

Buna.Stele cazatoare am vazut, dorinte mi-am pus, dar nu mai stiu daca mi s-au indeplinit ca le-am uitat...

| Rukhsandra a răspuns:

Cand eram mai mica... si numai stiu daca mi s-a indeplinit big grin
Oricum mie mi se indeplinesc toate dorintele... sau asa imi place mie sa credwinking

| Danny_2007 a răspuns:

Aseara am vazut o stea cazand, mi-am pus o dorinta, acum ast sa vad se v-a implini

| obiwankenobi a răspuns:

Buna. Pana acum nu am vazut niciuna dar am primit un mesaj pe mess ca in seara asta vor cadea cateva stele... ( vb serios) eu o sa ma uit pe cer poate are dreptate cel care mi- dat mesajul happy

| Catalina_8352 a răspuns:

Deseori, dorintele se indeplinesc.Asta daca e ceva posibil.Trebuie doar sa crezi in asta. Mi-am pus si eu de curind o dorinta cind am vazut o stea cazatoare, iar noaptea aceea am vistat ca o batrina imi spus sa astept 3 luni, si apoi zicea in soapta:,, stele, stele, stele''acum astept sa treaca acele 3 luni sa vad poate se realizeaza, iti scriu rezultatul!

| Bogdanst a răspuns:

Da, eu cel putin am vazut stele cazatoare si imi spuneam o dorinta, de indeplinit...depinde de fiecare, daca vrei sa ti-se indeplineasca trebuie sa iti doresti cu adevarat.Eu asa cred big grin

| lally_9496 a răspuns:

Bunaa...stele cazatoare inodeauna iti indeplinesc dorintele, mie una da misau indeplinit, acum depinde ca nimic sa stai si sa astepti nu poti, ptca pana la urma urmei noi st acei ce ne indeplinim dorintele ca daca stai acasa in pat si sigur dorinta ta nu se va indeplini in nimic un caz

| monycutzza a răspuns:

Buna, da mi s-a intamplat sa vad o stea cazatoare si mi-am pus o dorinta dra din pacate nu mi sa indeplinit

| Aliendina27 a răspuns:

Eu am vazut una aseara! Deabia astept sa vad daca se implineste dorinta! Am rabdare... Oricum NU vreau sa se implineasca acum pentru ca sunt prea mica
Dar nu stiu peste 3-4 ani...

| tunde199 a răspuns:

Anul trecut am vazut chiar multe in jur de 6 si chiar dupa nu mult timp mi s-au indeplinit.
poate e doar coincidenta
anul acesta am vazut vreo 10 una chiar nu de mult intr-o seara si era extrem de frumoasa si mare:X
dar pana acum din pacate acele dorinte pe care le-am pus anul acesta nu s-au indeplinit.
dar totusi inca sperbig grin
si sper ca te-am ajutathappy

| doll a răspuns:

Salut big grin daaaa... mi s-a intamplat asa cevaa. numai ca ma gindesc ca poate si era o coincidentabig grin