| Irinuka_6645 a întrebat:

Bună, vi se pare ceva normal să mergeți acasă la prietenul vostru ținând cont că sunteți împreună de ceva timp( de ex: la mine de 10 luni) și dacă vă lasă părinții?

Răspuns Câştigător
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Da, eu emrg des la prietenul meu acasa si vine si el pe la mine. Si nu, nu o facem. Adica e super furmos sa te uiti la un film si sa stai la el in brate, sau pur si simplu sa stati impreuna in pat si sa-l simti langa tine love struck

8 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Da, o data ce il cunosti de cel putin o luna, si stii ca e un baiat serios, care nu se gandeste la pronografii atunci cand sta cu tine, si daca esti sigura ca te iubeste cu adevarat atunci e normal, a anormal daca mergi la el acasa din primele zile, daca faci sex inainte de 18 ani sau macar sa ai 17 ani... si tu si el!
Deci daca nu faceti prostii e bine, si daca va lasa si parintii e super, asta daca perintii sunt cu capul pe umeri si nu sunt niste descreerati!
Sper ca te-am ajutat! Funda? Plzzz

| MMihai a răspuns:

Depinde ce faci mai departe, dacă este o simplă vizită inocentă, sau dacă vreți să faceți sau nu prostii împreună.

| pink10 a răspuns:

Daaaa normal straight face
Si eu am fost la prietenul meu acasa dupa vreo 8-9 luni big grin
Si nu s-a intamplat nimic in primele zile laughing
Eu sunt cu el si acum deci nu m-am dus degeaba la el big grin

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Da. [mai trebuie` sa scriu ceva ca sa fie raspuns mai lung ) big grin

| Viviluka a răspuns:

Mama pai daca m-ar lasa fii sigura.Ar fi si normal.Pe mine daca m-ar lasa eu si acum as pleca.Dar faza e ca am doar 12 anibatting eyelashes si deci nu ma lasa.Dar e misto ca pr meu are o sora si tot timpul ma duc pe la ea laughing

| Lacoste a răspuns:

Buna.Depinde de varsta si cat de serioasa e relatia.

| Elena_9049 a răspuns:

Irina draga, este cel mai normal indiferent de varsta, nu trebuie sa te gandesti ca are un scop anume daca te invita, si chiar daca asa ar fi, lasa-te de val, este un sentiment frumos

| Deĺααα a răspuns:

DA! normal.straight face. nu trebuie neaparat sa faceti dragoste... adica no.straight face beti un suc mai vb si voi.straight face nu t gandi la prostiilaughing e ceva normal sa mergi acasa la el:*