| mexicaslha a întrebat:

Bună seara, vi se pare normal ca iubitul meu să cumpere unei fete flori astăzi de 8 martie ținând cont ca ea l-a plăcut înainte să fie cu mine împreună

5 răspunsuri:
| StoicAnalysis a răspuns:

El stie treaba asta? Sau macar e colega lui de munca sau de clasa? Depinde de context. Nu avem de unde sa stim ce e in capul lui si ce fel de relatie au cei doi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un comportament normal la porcii tineri.
Bineînțeles că el o să îți spună că este pur și simplu politicos, că așa e frumos, blabla, depinde de tine ce vrei să crezi.

Răspuns utilizator avertizat
| ScottishPrincess a răspuns:

Nu e ok asa ceva. Nu-ti ignora dubiile si suspiciunile.

| Miaomg a răspuns:

Deci dacă sunt colegi de muncă merge, da nici acolo dacă din alte fete de la munca i-a dat doar ei.
Propunerea mea e să ți cauți altul