| Fundamentalidk a întrebat:

Vi se pare normal ca la 16 ani sa faci sex cu un baiat de 18 cu care am o relatie de mai mult de 2 ani? ( e prima relatie pentru ambii, fara alte contacte sexuale) Pareri. OFER FUNDA!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca in cei peste 2 ani de relatie, acesta a decurs in conditii agreabile, placute si cel putin satisfacatoare, sexul poate fi considerat ca fiind un premiu pe drept castigat si acordat bineinteles cu conditia sa fi fost liber consimtit si dorit de amandoi. Multa sanatate!

4 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Pe noi ne întrebi dacă e normal? Păi majoritatea își încep viața sexuală la vârsta asta, dacă nu mai de vreme, tu decizi... Dar înainte să o faci informează-te despre metode contraceptive, că nu cred că-ți dorești să devi mămică fără voie.

| NujCsz a răspuns:

Da,mie mi se pare perfect normal! Este doar cu 2 ani mai mare decat tine deci puteti avea o relatie (si de ce nu sa incepeti sa intretineti relatii sexuale?)