| Andreii90 a întrebat:

Buna, vi se pare rușinos daca ii faci prietenei annalingus(limbi in fund)? Ii place foarte tare mereu când îi dau limbi, mă trage cu capul spre fund. Ce părere aveți?!

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In primul rand conteaza sa faceti dus amandoi mereu inainte de asa ceva apoi nu cred ca e ceva rusinos, poate tabu, dar asta nu faci cu orice fata, intelegi ideea

| Frank51 a răspuns:

Din moment ce ai pus intrebarea asta e clar ca nu prietenei ii faci asta.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu.

| Paul754880338 a răspuns:

Cuvantul "rusinos" in context sexual are mai degraba conotatie de " stangacie". Daca voi, ca si cuplu, ati consimtit asta, ce nevoie mai aveti de confirmari, pareri sau infirmari?

Răspuns utilizator avertizat
| Shadowcrown a răspuns:

You lucky sun of a ***, a mea nu ma lasa :ccc. Nu vad ce e rusinos.