| without2 a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul oral? adica i-am facut prietenei mele sex oral si vreau sa stiu cum vede lumea. ceva rusinos?

14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca i a placut nu cred ca mai conteaza cum vede lumea asta, oricum astea ar trebui sa ramana intre voi, nu i ceva cu care sa te lauzi

| ank a răspuns:

Normal ca nu..numai incuiatii la minte si distrusii pot crede asta... dar, din pacate, e plina lumea de d-astia

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Nu este ceva ruşinos; din contră, e un lucru care este foarte apreciat de parteneră ( la fel şi de noi băieţii, când ne fac fetele un "oral" )!

În plus, asta "condimentează" puţin relaţia şi ajută la evitarea monotoniei...

| Azµre a răspuns:

E ceva ok, eu nu am oferit până la 21 de ani de 3 ani ofer prietenei mele la fiecare preludiu și este ok ...am stat atât până am avut o relație stabilă și de lungă durată.

| Dianaㄨ a răspuns:

Daca va iubiti, va respectati si nu va spalati rufele-n public e totul ok. Care-i problema? Dar asta trebuie sa ramana intre voi.

| lumy4u a răspuns:

Doar parerea ei conteaza crede-ma! si SIGUR I-A PLACUT! laughing

| FailL a răspuns:

Rusinos? lol!
sexul, de orice fel, intre doi oameni care's impreuna si se mai si iubesc, este perfect normal.

| midu89 a răspuns:

Nimeni nu este de acord(pro sex oral) dar toti il fac. este cv normal intr-o relatie

| jacko a răspuns:

Cum sa fie rusinos ma baiatule, mai rusinos e sa sugi p*** ca baiat decat sa dai limbi laughing lasa asta, deci mai rusinos e sa nu -ti faca si ea, hihihhi

| Nu_Are_Nume_Deea_1978 a răspuns (pentru jacko):

Adică e ruşinos dacă fata nu-i face sex oral? straight face

| Alinuta2000 a răspuns:

Or sa creada ca esti un extraterestru cu obiceiuri nemaintalnite! LoLlaughingdoar parerea ei conteaza, punct.

| Taiger547 a răspuns:

Sexul oral este ceva nurmal numai ca ar fi de dorit sa nu spui la nimeni de lucru asta ca multi nul apreciaza

| FcDb a răspuns:

Nu e rusinos!

| AntiHeroes a răspuns:

Sexul oral ajuta la penetrare, nu vad nimic rusinos in asta.