| Angela146 a întrebat:

Buna, vin cu o intrebare, ultima zi a ciclului menstrual din luna precedenta a fost 15 ianuarie. Am fost fertila de pe 31 ianuarie pana pe 6 februarie, ovulatia am avut-o pe 5 februarie. Mentionez ca am facut sex pe data de 20 si 27 ianuarie si pe 3 si 10 si 17 februarie, mentionez ca nu o fost ejacularea in interior. Trebuia sa imi vina menstruatia pe 9 februarie insa nu a venit, nu am nici un simptom insa am niste scurgeri mai roz maronii dar in rest ma simt ca de obicei.
Va rog ajutati-ma, spuneti ce este, de cateva zile ma simt intr-un suspans, nu stiu ce poate fi.
Va rog mult ajutorr! Am 17 ani

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu a fost nici o ejacularea in vagin si nici partide consecutive de sex, atunci este posibl ca tu sa ai cilculd e tip NEREGULAT.

Fa un test de sarcina!

1 răspuns: