| Xeniaa a întrebat:

Sall! In Decembrie mi a venit menstruația pe 16 iar in Ianuarie pe 8 aici s a dereglat din cauza pastilei de a doua zi, acum in Februarie 5 încă nu mi a venit iar aplicația calendarului menstrual arată ca ar fi trebuit sa imi vina de pe 1. Menționez ca nu folosesc nimic, doar ca nu ejaculează in interior. Sânii ii simt un pic mai tari, doar ca nu ma dor sfârcurile ca înainte...

Răspuns Câştigător
| Miley a răspuns:

Bună! ^_^

Depinde și de vârsta pe care o ai. Calendarul nu este mereu corect, mai ales dacă ai dereglări ale menstruației. În cazul meu, cu o săptămână înainte să mă aflu în acea perioadă, sânii mi se întăresc și de multe ori simt durere la palpare. Nu cred că este o problemă, nu a trecut nici o lună. Dar dacă mai întârzie mult, îți recomand un test de sarcină, se pot întâmpla și accidente în timpul ejaculării.

O zi bună! (^_-)