| MeMyself a întrebat:

Buna!

>~Cum credeti voi ca se comporta un baiat sensibil si timid cu o fata de care ii place?happy

>~Dau Funda+Voturi!

Răspuns Câştigător
| Vanessa_4224 a răspuns:

Cand un baiat place o fata e foarte tare atata timp cat si ea simte la fel!
Dar.cand un baiat mai sensibil place o fata si mai e si timid e foarte frumos, pentru ca acel baiat e sincer si sentimentele lui sunt adevaratehappyMie imi plac baietii sensibili si timizihappy. pentru ca fiecare clipa petrecuta cu un baiat sensibil e una magica, frumoasa chiar unicahappy. desii timiditatea ii face sa actioneze mai greuhee hee...ei sunt foarte usor de ranit.de aceea trebuie (in cele mai multe cazuri) ca fata sa parcurga jumatate din drum lor fiindu-le greu sa faca primul pas!
Daca amandoi sunt timizi atunci relatia lor va fi una de durata si una foarte speciala!
Sper ca te-am ajutat!big grin

2 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Se comporta sensibil si timid,cum altfel? dar sunt si altii care se dau drept altcineva si nu e nimic de capul lor, asa ca e bine sa fii tu insuti/insati, o fata apreciaza acest lucru

| danezu87 a răspuns:

Incearca sa-i faca pe plac,sa fie respectos,sa fie cat mai aproape de ea, dar fiind timid probabil ca nu va face niciodata primul pas, asa ca fa-l tu happy