| MeMyself a întrebat:

happyBuna!
>~Cum credeti voi ca se comporta un baiat sensibil si timid cu o fata de care ii place?happy

>~Dau Funda+Voturi!

Răspuns Câştigător
| noname_1435 a răspuns:

Pai eu sint un baiat timid si foarte sensibil si iti spun sigur ca imi place de o fata foarte tare dar mie teama sa fac primul pas
asa ca daca ai vreun prieten care este timid si stii ca ii place de tine te sfatui sa faci tu primul pas.

1 răspuns:
| idontknow_3398 a răspuns:

Daca e sensibil si timid atunci va incerca sa o ia incet si cu grija. depinde si de comportamentul ei si cat de apropiati sunt.