| anonim_4396 a întrebat:

Bună.
Voi cum sau ce reacție aveți cand partenerul /partenera trage vânturi (pârțuri)!
Eu de exemplu ' ma prefac ca nu l aud rolling on the floor)

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Am auzit ca exista si gaze vaginale,eu in principiu cand aud asa ceva nici eu nu spun nimic, e ceva involuntar, daca consumi sanatos nu miroasa deloc,mai multe legume,fructe,mai putine dulciuri,coca cola, fast food, pizza, patiserie, alcool ca si ala creeaza vanturi

| minrest a răspuns (pentru RAY):

Omule, penisul introduce cateodata aer in vagin, exact ca pistonul unei pompe. Aerul asta are tendinta sa iasa, si se aude ca un vant. Femeia daca e mai curajoasa, iti spune ce se intampla; daca e mai rusinoasa, poti crede ca a lasat un vant. Astea se numesc cateodata, cu un termen complet impropriu, ''gaze vaginale''. Gandeste-te, gazele pot fi produse in corp doar de materie in descompunere, ce sa caute asa ceva in vagin? Nu imi e de altceva, dar sa nu facem oamenilor sila de sex.

| RAY a răspuns (pentru minrest):

Asa e, nu mi ai raspuns la intrebare, inca mai esti in secta aia?

| minrest a răspuns (pentru RAY):

NU mai sunt. Ti-am raspuns, cum sa nu iti raspund. Nu mi-as schimba soarta nici cu un rege, daca ar fi victima unui cult.

| RAY a răspuns (pentru minrest):

Deci gaze vaginale nu exista?

| minrest a răspuns (pentru RAY):

Exista, dar sunt ce am spus eu. Nu sunt gaze produse sau care trec prin vagin, ci este aer pompat cu penisul inauntru. Denumirea asta ''gaze vaginale'' este foarte prost inspirata. Asa ca fa sex, nu-ti fie sila, nu e nimic scarbos in vagin.

| RAY a răspuns (pentru minrest):

Nu e vorba de asta,cu toti iesim de acolo,eu asa am citit pe net,eu nu fac,nu am cu cine,nu am banii, nu caut relatie, iar gratis fetele de care imi plac nu fac sex, dar, ma vor in zona morti =pe uscat, nein danke

| minrest a răspuns (pentru RAY):

Eu sa cred ca se produc sau ca trec gaze pe acolo, nu as putea avea erectie.

| RAY a răspuns (pentru minrest):

Si aia care fac sex anal, ce sa spuna

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru RAY):

Există!

| RAY a răspuns (pentru QElenaBoghiu):

Afirmaţiile mari cer dovezi pe masura

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru RAY):

Ma refeream ca când faci sex, vaginul scoate un fel de pârt din cauza aerului și umizitati.

| Hammurabi a răspuns:

De ce? Puteți face concurs.
Ai pe Android aplicație care măsoară decibelii. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce cuplu plictisitor. De ce nu te bãsesti pe fata lui când doarme? Ar fi o farsa calumea.

| 1Dezaxat a răspuns:

Daca ai cel putin 2 neuroni activi nu te afecteaza cu nimic. Toti ne basim, nu trebuie sa menajam pe nimeni. O relatie sanatoasa la cap e aia in care ai probleme mai mari decat mirosul unei basini.

| minrest a răspuns (pentru 1Dezaxat):

E tare asta. Daca te deranjeaza ca partenerul da un vant, trebuie sa cauti probleme mai mari.