| Jameson a întrebat:

Sunteti de acord cu infidelitatea? Aveti tendinta de a va insela partenerul/partenera? v-ati inselat partenerul/partenera?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Nu, nu si nu.

6 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Clar nu.
mai ales daca sunt si sentimente pentru acea persoana.
In primul rand m-as gandii cum ar fi sa fiu eu in locul lui, nu mi-ar convenii.

| KimBianca a răspuns:

Nu nu nu

| mariana20 a răspuns:

In nici un caz.Pentru ce sa inseli? Daca tu ai fi inselat/a cum te-ai simti? NU sunt deloc de acord cu asa ceva! Daca ceva nu mai merge te desparti nu inseli

| thekingisback a răspuns:

Nu, da, da

| theGirls a răspuns:

Nuuuu,asta nu prea da dovada d iubire.straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata.Infidelitatea,fie ea si ocazionala, a dus numai la distrugeri.Nu am fost si nu am de gind sa fiu astfel.Numai bine.