| Loryoficial a întrebat:

voi de oboicei cand faceti "love" dragoste? dimineata sau seara?

12 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Dimineata, la pranz, seara si noaptea, iar uneori o "gustarica" intre ele! Cand, cum.

Sexul de CALITATE - nu obligat cu orgasm! - prelungeste viata, e dovedit stiintific!

| Floreenofficial a răspuns:

Eu zic ca seara dupa 22 e mai romantic si mai senzational!rolling on the floor

| nobody_9468 a răspuns:

Intre orele 13-19straight face. Ciudat, nu?

Bafta.

| andradat a răspuns:

Oricand. Acuma depinde si de cupluri ca sunt unii/unele calora le place seara ca sa stinga lumina sa nu se vada atat de bine tot.

| Dan a răspuns:

Asta depinde de fiecare cum ii vine! happy

| BoBoLiNo92 a răspuns:

Sincer? Uneori Dimineata cand ma trezesc cu penisu` par facuthee hee Si iubita se atinge d el si incepe tot si uneori seara cand ne uitam la un film ceva happy

| Delete a răspuns:

Ori cind si ori unde

| Opt1k a răspuns:

Cum a zis si hama.cand mi se scoala mie!

| UzZyTPT a răspuns:

Foarte tare intrebarea frate...laughing crezi ca ar conta asa ceva ...atunci cand ai chef si simti ca vrei si partenerul la fel. dai drumul amice! ca ''DRAGOSTEA'' nu e cu program bai laughingwinking

| Xtina_8376 a răspuns:

Cand mi se scoala mie laughing "chefu"

| Hama a răspuns:

Eu fac cand am pofta laughing

| vulpea_2678 a răspuns:

Non-stop