| Onutzu a întrebat:

Cand va place sa faceti sex (dragoste) seara sau dimineata? Si cam ce loc ati prefera?

Răspuns Câştigător
| oooooooo a răspuns:

E foarte placut dimineata-sa te trezeasca el din somn cu sarutari-si cel mai mult imi place cand ma ia prin surprindere... locul nu conteaza.

13 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Dimineata sau in timpul zilei, seara sunt extenuata si fara chef
locul - crezi ca are importanta?
sa fieeeee!

| borsec a răspuns:

Si dimineata si seara si locul nu conteaza.

| Antonimu a răspuns:

Oricand... nu conteaza. Ce-i drept, mai mult noaptea ca sa dormim mai bine. Dar si dimineata e ok, ca oricum in ambele situatii, indiferent de sex trebuie sa faci un dus.

| greg a răspuns:

Dimineata si seara, la mare.

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Imi place mai mult noaptea. De preferat in curte dar am ghinionul sa traiesc cu soacra-mea sub acelasi acoperis asa ca ramane camera sau dusul.

| Zoombe3 a răspuns:

Preferabil in pat, ca e mai comod, dar merge si in alte locuri, cat despre ora laughing cand avem chef o facem, nu ne uitam la ceas, daca e dimineata sau seara, amiaza sau miezul noptii rolling on the floor

| andi a răspuns:

Dimineata...ca ma scol cu ea sculata...si ca sa nu plec la servici asa...intelegi tu...winking

| maya_4030 a răspuns:

Si seara si dimineata.

| Onutzu explică:

Poate pentru femei nu conteaza ora, dar la barbati potenta 100% e dimineata, incercatii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza cand ci conteaza sa o facem cat mai mult posibil... iar locul ...nu are importanta unde...rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dimineata... e foarte placut ...La duswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa facem sex

| scumpica4u a răspuns:

Dimineata e cel mai binebig grin...ai o senzatie mult mai placuta si iti merge bine toata ziua..in pat de preferat