| IHateLuvStorys a întrebat:

Voi nu sunteti satui de "nr.privat"? Cine e de acord cu mine...tongue Ce credeti ca ar trebui sa facem in legatura cu aceste obiceiuri proaste ale unor persoanehappy! Fundaaa...:X

Răspuns Câştigător
| Iamal a răspuns:

Asta ca sa dovedesti ca nu esti la nivelul lor...big grin

8 răspunsuri:
| XK a răspuns:

Traiesti in Romania degeaba oh go on...te suna-nu vorbeste sau injura- iti bagi p#la-n toti mortii lui laughing

| Clarity a răspuns:

Cred ca poti din tell sa blochezi sa te mai sune cei cu numar privat :*, daca te deranjeaza tongue

| Lummy a răspuns:

Buna! sincer cred ca numai prostii apeleaza cu privat si din pacate nu putem face nimic doar daca vrei, iti schimbi nr si nu il mai dai la toata lumea.

| NorbO a răspuns:

Poi din cate stiu am un app pe telefon (aplicatie pentru android) cu care pot bloca apelurile cu nr privat, apelurile nedorite blablabig grin

| Alex3 a răspuns:

BlackList!

| Iamal a răspuns:

Sa nu raspunzi...

| CaliNnn a răspuns:

Sincer.cine ma suna cu nr. privat-necunoscut-securizat daca nu zice nimica.il injur de toate rudele si la sfarsit ii spun larevedere si inchidlaughing Merge binewinking

| lyutza a răspuns:

Da si eu sunt satula, e foarte enervant cand cineva te suna cu nr privat si mai ales cand nu vb. nu cred ca se poate face ceva in legatura cu asta deoarece cine suna acum sau a sunat va suna tot timpul.