| Mkeynes a întrebat:

Buna voii ‘
Cred ca am o problema ma excit foarte mult la "picioarele fetelor "
Exemplu : picioarele iubitei mele sunt foarte curate si sexy Si mereu le sarut ????????
A zis ca sunt ciudathee hee) ca nimeni nu i-a pupat picioarele de sus pana jos
Eu am zis ca asta e iubire
Ma inebuneste mult picioarele ????????????

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bravo, mă! Spune ca esti ciudat pentru ca nu prea intri pe la pesteră.

| DeathIncarnate a răspuns:

Te "inebuneste mult picioarele" de uiti sa scrii corect, ah?

| RAY a răspuns:

Cool uite asa ai o meserie, lingator de picioare, poti sa le astepti in statia de metrou, sigur te-ar aprecia toate femeile mai ales alea care cutremura pamantul

| Catrice a răspuns:

Ma întreb ce ai fi simțit dacă erau murdare și urâte...

| Roelly202 a răspuns (pentru Catrice):

Tzepi rolling on the floor) si probabil sapun in gura in urmatoarele 2 minute

| Catrice a răspuns (pentru Roelly202):

Oare prefera gelul de duș? Cu ce aroma? rolling on the floor

| Roelly202 a răspuns (pentru Catrice):

Face un mix de dezinfectant cu gel de dus laughing dupa aceea freaca gura cu apa bine

| Catrice a răspuns (pentru Roelly202):

Ioi rolling on the floor de ce acum îmi imaginez asta?
Oare e ceva de bine?

| lpavel a răspuns:

Adica sa inteleg ca celelalte fete cu care ai avut de-a face au avut picioare jegoase sau ce? laughing totul parea ok daca nu ziceai ca are picioare foarte curate... laughing

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Se numeste foot fetis.

| Plato a răspuns:

Care e intrebarea? De fapt, ai pus doua intrebari, ne-ai intrebat daca le saruti mereu si daca te innebunesc picioarele. Vrei sa-ti raspundem la astea?
Din cate stiu, "foot fetish" e foarte comun, nu esti o ciudatenie.

| LoVance0000 a răspuns:

Pai de ce sa fi ciudat daca asta face parte din preludiu, ar trebui sa-ţi zica si ea o vorbă mai bunălaughing)))))