| andrey8is1here a întrebat:

Ofer funda! Am o problemă destul de mare..imi e foarte rusine.Eu am o singura prietena, daca pot sa o numesc asa. Chestia e urmatoarea, cred ca este un fel de fetish, dar ii place sa domine. Odata m-a implorat o ora intreaga sa ii sarut piciorul si am acceptat in cele din urma pentru ca tineam la ea. M-a rugat sa fie un sarut foarte lung, asa ca mi-am tinut buzele mai mult pe piciorul ei. Nu am observat cand m-a pozat in timp ce faceam asta, pana cand am auzit sunetul telefonului. Era un selfie cu ea, si pe fundal eram eu..cu buzele pe piciorul ei. Am implorat in genunchi sa o stearga si a zis ca daca ii mai sarut picioarele POATE o va sterge. Asa am facut, i-am pupat talpile cateva minute. Dupa care a zis ca zilnic voi fi nevoit sa ii pup picioarele, daca nu o va posta pe grupul liceului si pe wall-ul meu. Ce sa fac? Sunt disperat.VA ROG, AJUTOR. Nu imi ppace sa fac lucrul asta, ma simt umilit.

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Esti fraier, punct.Personal daca eram langa voi tie iti dadeam doua palme ca te-ai lasat umilit in asa hal.Ii iei frumos telefonul cu forta si le stergi singur. Daca nu reusesti pentru ca are parola il spargi foarte frumos, il faci bucati.Sa vedem atunci cine pe cine cauta.Ca sa faca plangere la politie trebuie sa aduca si dovezi. Daca nu vrea sa i se deschida dosar penal pentru santaj cu imagini compromitatoare nu se va duce la politie.Si daca se duce nu are ce sa iti faca.Inca o chestie, aia nu e prietena ta.Aia e una care isi bate joc de tine fiindca te-a vazut fraier.Tu ca barbat trebuia sa-i propui sa o saruti in alte locuri cand ti-a zis asa ceva. Poate iesea in favoarea ta daca stii ce zic.Ori mai repede sa o bagi in tot arborele ei genealogic.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu te-a obligat nimeni sa pupi picioare, deci poti sa te abtii si sa fii serios.
cererea ta nu afce sens pentru noi, ca nu o cunoastem pe prietena ta si nici nu putem intervenii. Daca esti atat de micut si incapabil sa vorbesti cu ea, vorbeste cu parintii tai si vor rezolva ei problema.

| Andreeush a răspuns:

Pune mâna pe telefonul ei când nu e atentă și șterge poza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi trebuit sa exploatezi latura erotica a fetishului ei... si sa iti lasi sarutarile sa curga pe picioarele ei intr-un fel in care nu si-ar fi imaginat, dar cu siguranta si-ar fi dorit. Daca tie iti place de ea si te simti atras, considera acest lucru ca pe o oportunitate... Trebuia sa faci in asa fel incat toate sarutarile tale si atingerile tandre sa-i transmita usor, treptat si subtil cate o incarcatura sexuala pana cand, singura de bunavoie, ar fi cedat in fata ta, cerand mai mult si "mancandu-ti din palma".

Este doar un scenariu / parere despre cum ai fi putut inversa situatia invingand-o la propriu ei "joc"...

| Usgs a răspuns:

I ai telefonul cu forta
Vorbeste cu parintii tai

| JoKKeRClan a răspuns:

Fi bărbat nu femeie, mergi cu privirea inainte si cu capul sus, nu fi fraier, sau esti