| lipici a întrebat:

vorbesc cu un baiat de ceva timp. e fff dragut, pot spune ca il plac. vorbim tot felul de lucruri, glume, i-am spus intr-o zi ca imi place de un baiat si l-am descris pe el, el s-a prins putin da nu stie ceva concret.intr-o seara vb cu el prin sms si i-am zis ca nu ma simt bine si el a inceput cu texte " ai grija de tine, incearca sa dormi, linisteste-te " am fost intr-o excursie cu scoala lui, nu prea vb cu el dar in prima seara m-a chemat sa beau un pahar de vin cu el, eu am refuzat dar am continuat sa stau cu el chiar si a 2 a seara am stat prin preajma lui, el venea la mine, vorbeam. a mai fost o excursie la munte, eu nu am putut sa merg dar el tot a insistat. mi-a trimis sms si in ultima seara.ma suna sa-mi ceara sfaturi, ne intelegeam ca fratii.insa acum mi se pare ca nu mai e la fel.credeti ca i-a placut de mine?

1 răspuns:
greece12
| greece12 a răspuns:

Poate ca da,poate ca nu,nu e foarte clar.
Se pare ca-i placi,dar de ce acum nu mai e la fel,ce anume s-a schimbat?
Continua sa te porti ca intotdeauna cu el,daca chiar te place, iar se va apropia de tine, indiferent de motivul care l-a indepartat acum.
Mult noroc.