| AFC a întrebat:


Am o problema legata de o fata. Simt ceva pentru ea dar nu cred ca si invers, nu dupa toate ce s-au intamplat.
Relatia dintre noi doi s-a cam destramat, de la glume si zambete impartasite la un simplu salut cand ne vedem.
Ne stim de vreo 2 luni, am iesit intr-o seara mai multi colegi si dupa m-am oferit sa o conduc pana acasa. O vedeam fericita in preajma mea, cand am ajuns la ea m-a lasat sa o pup pe obraz, de aici incepand sa zicem relatia noastra.
Dupa vorbeam, radeam, ne simteam bine, cel putin eu, dar cred ca si ea se vedea pe fata ei acea radiere, simteam eu ca ma place plus ca la scoala stateam odata intr-o banca si vedeam cum imi atinge piciorul cu piciorul ei, ii mai trageam cu ochiul in timpul orelor si ea imi zambea, tot felul dar totul s-a spulberat, cred ca din cauza mea deoarece am fost grabit si ea venea la scoala si nu cred ca am observata-o si cam de atunci am inceput sa ne ignoram amandoi, presupun ca ea credea ca eu o ignor deoarece am invitat-o intr-o seara in oras si m-a refuzat pe motivul ca e tarziu.
Acum avem o relatie vaga buna-buna! si cam atat.
La ore mai observ cateodata ca se uita la mine cu coada ochiului dar cam atat tot, nu prea mai vorbim.
Ce sa fac? Sa trec peste?
Funda cel mai convingatot raspuns!

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
Răspuns utilizator avertizat