| япончик a întrebat:

vreau denumiri de pastile agent ce ridica dorinta sexuala la fete; am nevoe de ceva in forma de dulciuri, vreau raspunsuri si idei multe va rog, mersi mult.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Afrosidiac inviti pe una la cafea si cand se duce la wc i-l bagi in ceasca.

| CoquineNoire a răspuns:

Da-ti cu ciocolata pe daravela.

| liviu42 a răspuns:

Bancnote de 100 euro.

| antonG a răspuns:

A mai întrebat cineva asta pe aici. Ai nevoie de un Mercedes SL 65 AMG.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm ...eu una n`am auzit de asa ceva!happy Dar ma tenteaza! Daca afli ceva, anunta`ma si pe mine! Mersi!