| япончик a întrebat:

vreau denumiri de pastile agent ce ridica rapid dorinta sexuala la fete; am nevoe de ceva in forma de dulciuri, vreau raspunsuri si idei multe va rog, mersi mult.

4 răspunsuri:
| MajorAsshole a răspuns:

Prietene, e a nu stiu cata oara cand pui intrebarea asta. CHIAR asa esti de disperat?

| Chrisstine a răspuns:

Esti un porc.Prostestii fetele? Lasa-le in pace daca nu vor sa se **** cu tine. Disperatule!

| япончик explică:

La mine e ceva special

| FreeLife a răspuns:

Ou crap(scuze expresia) tie practic iti trebuie ceva de UCIS HORMONI. RASPUNS:Mastur...e si nu-ti trebuie pastile si nu-ti trebuie medicamente!
Have fun!