| япончик a întrebat:

intrebarea mea este: Ce fel de produse exista in farmacie pentru a ridica dorinta sexuala la fete? Dar as avea nevoe de un produs in forma de dulciuri etc.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Doamne.laughing tu vrei sa ii dai ceva fara sa stie ce mananca nu?

pervers, dar imi placebig grinlaughing)

nebun esti doamnerolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| MajorAsshole a răspuns:

SI EU VREAU! Cumpar un camion, imi vand masina si cumpar din astea! laughing

| япончик explică:

Pur si simplu, am nevoie de ele nu pentru ca nu ma duce capul, dar pentru ca partenera e un fel de profesionist care nu schimba partenerul ei, pe mine ma tine pentru alte interese, apropo ultima data cin am incercat-o, mia farmat geamurile la masina si a fugit

| япончик explică:

Aceste pastile se gasesc legal in farmacie? Dar ce parere aveti despre viagra pentru femei?