| япончик a întrebat:

vreau denumiri de pastile agent ce ridica dorinta sexuala la fete; mersi mult.

9 răspunsuri:
| Barbiiie95 a răspuns:

N-are gagik'ta pofta de sex? Sau nu stii tu sa ii starnesti "apetitu"?

| Barbiiie95 a răspuns:

Ia-o si tu mai tandru, mai pasional, fa-o sa i se "scuale"hee hee. Multa bafta.

| antonG a răspuns:

Un Mercedes SL 65 amg.

| kidboo a răspuns:

Vodka (absolut de preferat) dupa un shot o face cu tot cartierul.

| enverhoxha a răspuns:

Fetele n-au dorinţă sexuală, aşa că n-ai ce să "ridici". Doar femeile adulte mai au câte ceva, de pe la 25-30 de ani în sus. Dar una peste alta femeile fac sex nu fiindcă le place lor, ci fiindcă le place bărbaţilor.

| япончик explică:

Dami vreo idee

| jkjhcshbbzmb a răspuns:

Pilula roz

| goejoy a răspuns:

Fii cu ochii pe ea, ca ea isi face poftele cu altu si cand vii tu adio apetit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ecstasy