| florynstefan1 a întrebat:

Întrebare mai mult pentru fete! Pentru că este o întrebare despre fete, și sper că voi fii lămurit mult mai bine de fete! Dar pot răspunde și băieții însă fără ce prost ești sau alte cuvinte rele mai bine nu mai răspundeți decât să jigniți! Așa sa revin la întrebarea mea:In clasa a 9-a am întâlnit o fată fată pe care am placut-o de la prima vedere totul a fost frumos până în momentul în care retardații de colegi au aflat nu știu de unde de astă chestie și din cauza lor nu mai am ținut legătura cu ea timp de 7 luni am reușit să vorbesc cu ea acum vine întrebarea a fost o perioadă începutul lui ianuarie sfârșitul lui februarie când a dat semne ca mă place dacă vreți detalii doar întrebați, dar de când cu nemernicii de colegi nemaitinamd legătura nu mai știu ce și dacă mai simte ceva pentru mine in acest moment întrebarea este mai sunt 2 săptămâni și începem școala, dragi fete vă întreb cum știu că mă place in continuare când vom începe școala? Ce comportament are o fată care place un băiat, ce gesturi face ce gesturi o ea de gol cum vorbește o fată îndrăgostită cu băiatul de care îi place față de ceilalți băieți ce gesturi mai face gen trecerea mâini prin păr și altele! vreau cât mai multe detalii și poate există vreo fată care are mai multe de explicat și vrea să îmi spună mai multe sa îmi de-a mesaje privat și mai continuăm pe Whatsapp! Dar doar amici nu mai mult vom putea fii! Deci cum am mai zis aștept cât mai multe detalii pentru că vreau să văd comportamentul pe care îl are și cu răspunsurile pe care le voi primi (sper sa fie cat mai multe) Și să pot face i comparație între ceea ce mi-ați spus și comportamentul pe care îl are! Mâine revin cu o altă întrebare tot despre comportamentul unei fete îndrăgostită! zva mulțumesc și sper sa nu existe mesaje urâte!

2 răspunsuri:
| andrada2222 a răspuns:

Buna, cand o fata te place va incerca sa stea cat mai mult prin preajma ta, sa se implice in activitatile pe care le practici si tu si rade la glumele tale fie ca sunt amuznate sau nu, dar daca chiar iti place de ea eu zic sa te duci si sa vb cu ea, nu astepta sa vina ea la tine fiindca noi chiar apreciem cand un baiat este sincer si are curajul sa faca asta,

| Miriam567888mn a răspuns:

Băieți fac mereu primul pas
Nu o lua prea repede
Asteapta mai intra in vorba cu ea
Pana in a 10 -a vb cu ea apoi invit-o la întâlnire odata de două ori de 3 ori
De la a treia întâlnire intreab-o daca vrea sa fie iubita ta dacă a venit și la prima a doua și a treia ii place de tine(+ că fetele nu pot rezista la vrei sa fii iubita mea)
Sper că te-am ajutat și bafta
happy happy