| CatalinIonut15 a întrebat:

Bunăhappy
Vreau o iubită si...chiar nu știu de unde și cum sa incep.
Nu sunt cel mai norocos in dragoste și mi-ar plăcea să primesc niste sfaturi.

2 răspunsuri:
| Ana7807820 a răspuns:

1. Fii tu insuti
2. Ai curaj si vorbeste cu o fata de care iti place, cine stie, poate aveti sentimente recipoce
3. Gaseste-ti defectele si incearca sa le "astupi" sau sa le repari
Cam atat! ^-^

| mgtow a răspuns:

Cauta la biserica penticostala una care vrea sa faci nunta cu ea la 18 ani. Te schimbi de religie de partea ei si aia nu te va insela in veci de frica lu dumnezeu