| Angelina123 a întrebat:

vreau sa aflu daca ma place un baiat in primul rand mi-a pus o porecla draguta dar nu vreau sa o public uneori ma face cea tare.arputea sa se poarte asa si cu o alta fata nu? si eu sunt mai timida deci nu imi puneti intrebari genul intreaba-l tu sau...::fundita

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alexutsa_2737 a răspuns:

Pei dupa semne cam te place. Si chiar daca esti uh timida pune un pr sao o pr sa-l intrbe daca simte ceva pentru uh ca daca stai asa ca prostu s-ar putea sa il pierzi.