| annutza14 a întrebat:

Cum aflu daca un baiat ma place dar nu vreau raspunsuri de genul dupa comportament sau intreaba-l? deci dau >funda:?

Răspuns Câştigător
| KokoFredyRadulescu a răspuns:

Te dai bine pe langa el, te bagi in discutii, incerci sa ii arati discret ca tie iti place de el. Daca el accepta si nu se da laoparte fiind enervat de comportamentul tau, atunci inseamna ca lui ii place si ca exista o mare sansa ca sa-i placi

1 răspuns:
| Bittersweett a răspuns:

Un baiat te place atunci cand te priveste in ochi cu admiratie si iti zambeste din toata inima, cand ti cauta privirea peste tot, cand se fastaceste atunci cand vrea sa te intrebe ce faci, cand ii pasa de tine, cand nu se satura sa te priveasca, cand te face sa te simti bine si fericitahappy