| sweetgirl22 a întrebat:

Vreau sa devin reprezentant avon, daca se poate, poate cineva sa ma ajute? Si eu inca nu sunt majora, de aceea as vrea sa ma inscriu cu numele fratelui meu mai mare.

8 răspunsuri:
| fosnet a răspuns:

E ok asa.

| sibiuavon a răspuns:

Add:sibiuavon pentru detalii.pup

| Romania_TianDe_1987 a răspuns:

Buna. ma numesc nina si am o oferta interesanta pentru tine, tot in domeniul produselor cosmetice. daca vrei sa afli despre ce este vorba conacteaza-ma sau intra aici: http://tianderomania.ucoz.com

| roxanabarosana a răspuns:

Eu sunt lider avon, daca vrei si nu te-ai inscris deja te poti inscrie la mine, iti ofer si un cadou la inscriere si consiliere in tot ce ai nevoie.astept raspuns

| aldea47 a răspuns:

Ai putea sa cauti pe google avon.ro si dai pe prima care iti apare "Fi reprezentant avon"
si iti faci cont dar cu datele fratelui tau.

| sweetgirl22 explică (pentru aldea47):

Dar stiu ca trebuie sa trimit copia dupa B.I si sa completez o fisa de inscriere...

| stingaciuf a răspuns:

Buna sweetgirl22 eu sunt lider avon si te pot inscrie. Daca vrei mai multe detalii ne putem vedea sa-ti explic mai multe ce beneficii ai si ce cadouri poti primii.iti las adresa mea de mail. elena.stingaciu@yahoo.com sa imi trimiti un mail cu nr tau de tel.pup

| Oprisan_Deea_1989 a răspuns:

Intra aici https://www.facebook.com/Avoninscrieretm daca vrei sa afli mai multe despre Avon