| xMileyOffGiirlx a întrebat:

Cine poate sa ma ajute?:eu vreau sa ii atrag atentia unui baiat dar nu stiu cum si incep sa am indoielei

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Pai incearca sa te imprietenesti cu el,sa te bagi cat mai mult in seama cu el cu diferite subiecte(gasesti tu),sa ii zambesti,sa incerci sa stai mai mult in preajma lui,ii poti zambi,ii poti face unele complimente de ex:ce bine iti sta in tricou asta, ce frumos miroase parfumu tau etc, sa ii dovedesti ca poate avea incredere in tine si incet incet daca si el va simti ceva pentru tine va iesi ceva intre voi.Baftakiss

1 răspuns:
| domnulgest a răspuns:

Uita-te la el tot timpul si incearca sa filtrezi sa te dai pe langa el lol eu fol aceleasi metode si crede-ma merge bine la fete
la baiati nu stiu