| anonim_4396 a întrebat:

Buna vreau sa-i ofer iubitului meu o mica surpriza. mi-am cumparat o lenjerie intima mai sexi si ma gandeam sa-l surprind dansand putin pentru el... dar parca imi vine sa nu mai pun in aplicare pentru ca nu stiu mie sa nu-i placa sau sa ma vada ciudat.nu stiu parca mie putin rusine laughinglaughingcum credeti ca ar trebui sa procedez? dati-mi si mie niste idei va rog.mersi anticipat

7 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Deci, iti pui lenjeria intima, iar peste, un capot(altfel strici surpriza). Daca vrei sa-l surprinzi altfel, o poti face si fara dansbig grin Poti pune un cd cu melodii lente.
Il ademenesti in dormitor si incepi sa te unduiesti pe langa el, atunci cu siguranta se va infierbanta si va incepe sa te dezbrace (nu mai continui)laughing
Sunt 100% convinsa ca, ii va place surpriza facuta de tinebig grin
Bafta si o noapte de amor fierbinte va doresc!hee hee

| aniriiiiii a răspuns:

Eu zic sa nu faci ce ti ai propusstraight face

mi se pare putin ridicol sper sa nu te superibig grin

mai bine treci direct la actiune!

Bafta!:*

| εїз a răspuns:

Sincer, eu cred că ar trebui să procedezi în felul urmator :
Te îmbraci în lenjerie intimă, şi te dai la el, şi frumos, incet, iese o partidă de sex de neuitat.

| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Parerea mea e sa ignori tot ce scrie mai sus, daca vrei totusi sa il surprinzi si sa ramana de neuitat trebuie sa faci si u un sacrificiu cand ajungi in fata lui eu zic sa dansezi si dupa aia sa te duci la el si sa rupi toata lenjeria in doua si sa sari pe el, fi spontana! merita.

| piktor a răspuns:

Daca nu vrei sa pari penibila(slabe sanse sa pari penibila in fata unui baiat laughing asta daca nu esti grasa...straight face) iti iei niste haine peste si mergi la el si il iei cu chestii de genu` "vrei sa vezi ceva frumos?" si dai decolteul al o parte. dupa aia iil areti mai indeaproape si incet incet te dezbraci.
Apoi depinde de voi pana unde se ajunge. Daca as fi in locul lui as merge pana la capatbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se arde lumea la greu laughing

| Mariaaa_5076 a răspuns:

Stii cum poti sa faci?! Nu trebuie neaparat sa "dansezi" pentru el. Pur si simplu fa o atmosfera intima, romantica in dormitor adica bezna, cateva lumanari parfumate sa fie semiintuneric, iar tu sa-l astepti imbracata in lenjerie si sa te dai cu ulei sa fii cat mai frumoasa...restul vine de la sine incet incet :) crede-ma ca altceva pentru el mai frumos nu ar exista uite si melodia asta merge manusa, nu va uita te asigur http://www.youtube.com/watch?v=OwarkfE5J_I Te pup