| neliutza a întrebat:

Buna!
Vreau sa-i spun unui baiat ca-l iubesc!laughing)) cum sa-i spun?
Dar nu fata-n fata, vreau sa-i spun prin mesaje!laughing))))))))

11 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pai in acest caz ii scrii un text presarat neaparat si cu inimioare obligatoriu rosii, poate si cate un kiss din loc in loc, din care sa rezulte cat de mult ti-ai dori sa fiti prieteni, amici sau chiar iubiti si faptul ca doresti sa formati un cuplu de indragostiti. Acest mesaj de dragoste trebuie sa ajunga la el prin intermediul unui prieten/prietena sau unul din mijloacele de socializare existente in acest moment, messinger, skype, facebook etc. Succes.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Poti sa-i scrii
csebui et big grin.

| Satango a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Sigur se va gândi să citească invers... Iar dacă o va face, o va subestima.

| Satango a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Rămâi la teme, Eminescu sigur nu te va refuza.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Satango):

Tu ce idee ai?

| Satango a răspuns (pentru SergiuBoss11):

I-aş spune că singurul mod, prin care poate să transmită şi seriozitate, e să-i spună în faţă, dar nu cred c-o va face, de asta spuneam să rămână la teme, nu este pregătită.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Scriei pur si simplu ca il placi, spune-i ce simti, n-ar trebui sa fie greu daca nu esti cu el fata in fata, nu o sa ai asa de multe emotii.

| UnBroken2016 a răspuns:

Mai bine deloc decat asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buu.
Buuuu.
Asta nu se zice prin mesaje.

| NameHarris a răspuns:

Te iubesc, ce este asa greulaughing)

| MarcelAbagiu a răspuns:

Cheamă-l la un Trompi în oraş. După ce vă beţi sucul la cutie şi pai, spune-i că ai un secret pe care vrei să i-l dezvălui. Te apleci spre urechea lui, moment în care îi şopteşti senzual „La Colectiv a fost mână criminală".