| alina1827 a întrebat:

Buna TPU.:*. puteti sa ma ajutati cu niste idei creativa pentru Ziua Indragostitilor? pentru cea mai buna idee dau fundita. :*

3 răspunsuri:
| Chauderitza a răspuns:

Ziua Indragostitilor – cea mai romantica zi a anului! O zi in care ne straduim cat mai bine posibil sa ne exprimam sentimentele de dragoste fata de persoana iubita, s-o tratam cu cat mai multa delicatete si atentie.

Aceasta zi este destinata anume persoanei iubite, o zi in care iubesti si esti la randul tau iubit.

Ce sa daruiesti intr-o asemenea zi?

De la un simplu trandafir rosu ca focul alaturi de un biletel de dragoste, pana la cosuri elaborate, pline de tot felul de bomboane de ciocolata in forma de inimioara, de plusuri etc.

Iata in continuare cateva idei:

•Nu aveti inspiratie? Alege unul dintre urmatoarele mesaje de dragoste si trimite iubitei, iubitului sau oricarei persoane la care tineti. Fiecare mesaj, o marturie fierbine de iubire - modul perfect de a va marturisi iubirea!

•O seara romantica: o cina de neuitat, alaturi de o sticla de sampanie cu un mesaj de dragoste, face dintr-o seara de Valentine's Day, una memorabila!

•Alege un cadou deosebit creat cu multa atentie special pentru persoana draga dvs. Un cadou cat se poate de original si special, in acelasi timp.

Indiferent de alegerea pe care o veti face, a darui un cadou de Ziua Indragostitilor inseamna un gest de dragoste... este un nou prilej de a spune "Te iubesc!"
Hai bafta :*

Răspuns utilizator avertizat