| AnOniMAaAaAA99 a întrebat:

Vreau sa imi dati un sfat big grin. Sunt cu un baiat de 1 saptamana, acum 3 zile ne-am vazut, dar de atunci nu am mai vb cu e pana acum 1 zi. Eu l-am intrebat daca vrea sa ne vedem miercuri(ieri) si mi-a zis ca nu poate sa mai vina pentru ca a intervenit ceva. Dar nici el nu ma mai invitat de atunci. Ce credeti? Ar trebui sa il mai invit eu? Nu prea vreau sa stau dupa el, pana ma invita el, dar nu inteleg de ce nu m-a invitat din nou deoarece el e un baiat indraznet big grin. Tin sa precizez ca am mai fost cu el acum vreo 4-5 luni in urma. Si inca ceva : El nu vrea sa afle nimeni ca suntem impreuna, dar atunci cand am fost mai demult, el nu avea nicio problema ca lumea sa stie ca suntem impreuna. Oare de ce schimbarea aceasta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e logic ceea ce spui tu.
cauta scuze.
pare schimbat
vrea sa tineti secret relatia
e clar ca mai e cu una..ar trebuii sa nu-l mai cauti si daca te va cauta el sigur o sa intrebe ce se intampla cum d enu mai vbesti cu el sau ceva i spui clar ca stii ce se petrece si nu trebuie sa-i dai explicatii k stii ca e cu aia si nu stiu ce..trebuie sal demasti astfel incat sa-ti recunoasca daca nu asta e mergi mai departe si fate macar ca nu-ti pasa, nu te merita oh go on

| AnOniMAaAaAA99 explică (pentru anonim_4396):

Ai putea sa ma adaugi in lista ta de mess? as vrea sa vorbim despre acest subiect big grin id-ul meu : good. danielle_xD, doar daca vrei

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnOniMAaAaAA99):

Da bineinteles happy al meu e ceva cu sandra ca sa stii:d

9 răspunsuri:
| zSchizophrenic a răspuns:

Nu insista sa-l inviti, deoarece il vei stresa si va crede ca esti topita dupa el si poate sa profite.Lasa-l sa te invite el, daca vrea cu adevarat sa te vada, o va face.Cu schimbarea, ce sa zic, poate are ceva de ascuns.Cand sunteti intre patru ochi, intreaba-l despre asta si fi atenta la reactia lui.Asa iti vei da seama de mai multe lucruri.Bafta!

| neutrino a răspuns:

In primul rand nu te place suficient pentru a avea o relatie cu tine. In al doilea rand, cred ca nici nu este inca capabil, datorita varstei, de fapte mari!

| NnDWtf a răspuns:

Atat de proaste sunteti in ziua de azi rolling on the floor
E cu alta.

| C26 a răspuns:

Buna. Pai lasa`l sa vezi daca te mai invita el, si nici nu-l mai cauta, lasa-l sa vezi daca te cauta el.
1) Poate s-a plictisit de tine. Si hai sa-ti zic ceva. Odata ce rupi o relatie cu cineva, si va impacati iar nu stiu dupa cat timp, nu mai aveti sentimentul pe care l-ati avut odata, nu mai sunteti atrasi unu de altul cum erati odata, sunteti mai distanti, si mai recihappy Si asta se intampla mai mereu..Si poate si-a dat seama ca nu mai are rost sa mai va impacati, si poate de aia a refuzat.
2) Poate se fereste cu tine acum ca. poate are pe altcineva..Sau poate nu mai vrea sa aiba o relatie cu tine iar, si nu vrea ca sa mai stie lumea..Asta tu trebuie sa vorbesti cu el, si sa-i spui :*

| NoNameInAction a răspuns:

Parerea mea e ca ar trebui sa il intrebi daca este capabil sa intretina o relatie.

| bbibbi a răspuns:

Ori e cu alta.ori nu ii place sa se mai vada cu tine ...si poate ii cu tine doar asa ca sa nu f ie singur.batting eyelashes..dk as fi in locul tau i-as da liber...mai bine ii dai tu lui decat el tie

| AnOniMAaAaAA99 explică:

Mai tin sa mentionez ca fusese o problema de familie atunci cand trebuia sa ne vedem si nu a iesit deloc in acea zi