| Loore_8676 a întrebat:

Heii TPU ...Totul a inceput prin luna martie. cand am inceput sa vorbesc cu un baiat de care mi-a placut mai demult. Stiu sigur ca si el m-a placut(mi-a spus-o si el si verisorul lui). Naaa. deci vorbeam despre tot. si. la un moment dat in vara. nu am mai prea vorbit, nu stiu ce s-a intamplat. eu i-am trimis mesaj intr-o seara (vazand ca el nu trimite) dar nu mi-a raspuns. de atunci nu l-am mai cautat. Odata pe mess, a intrat pe mine si m-a intrebat ce fac, i-am spus ca-mi fac bagajele ca plec la munte, am mai vorbit si pana la urma mi-a zis ca vorbim prin mesaje. N-am avut curaj sa-l intreb de ce nu mi-a raspuns, nici nu vreau sa o fac. Deci mie imi place foarte mult de el, dar nu stiu daca el simte la fel. Saptamana viitoare trebuie sa ne vedem ( mergem sa alergam impreuna big grin ) el a tot insistat, si pana la urma am acceptat. Intr-o seara mi-a spus ca nu ar vrea sa ma piarda vreodata, ca nu s-a inteles cu nicio fata asa cum se intelege cu mine... Dar. nu stiu, sa-i zic ce simt pentru el? Sau ce sa fac?! Helppp mee!

10 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Poate ca tea chemat la alergat ca sa iti spuna elbig grin. noroc:*.

Răspuns utilizator avertizat
| MyFirstLove a răspuns:

Nu te lua dupa Anonim0091 si POCAITULPORNO oh go on,, din cate spui ii cam place de tine dar ii cam frica sa ti-o spuna, mai lasa-l putin poate face el primul pas happy

| ioana14 a răspuns:

Eu zic sa ii spui dar spune-i-o prin mesaj sau pe mess e mai usor nu-s atatea emotii si o sa vezi...succes

Răspuns utilizator avertizat
| Loore_8676 explică:

@ Anonim0091 Foarte interesant raspunsul tau! Daca ar fi vrut, ar fi facut-o demult, nu cred ca ar fi asteptat atat timpwinking.

@POCAITULPORNO. ai impresia ca esti mai interesant? Mai bine nu te deranjai!winking

La restul va multumesc pentru sfaturi >big grin

| BeatriceBiaa a răspuns:

Fa-ti curaj sa-i spui ca vrei sa vorbesti ceva important cu el si ii spui tot... in functie de ce iti raspunde iti dai seama ce intentii are. Comunicarea este ft importanta, iar daca tie iti e rusine sa-l intrebi atunci cand ai dubii in privinta lui el va face ce va vrea cu tine smug asa ca fii mai sigura pe tine si putin tUpeu ca nu strica smug

| ForeverMaria a răspuns:

CAnd mergeti la alergat intreaba-l despre ce a mai facut.cum o mai duce. incearcate si "bagate sub pielea lui" ca sa vezi ce simte
SUCCES:*
daca poti sa imi scrii ce s-a intamplathappy?

| Anonim0091 a răspuns:

Vrea sa ti-o traga, fara suparare dar asta credbig grin

| elenushkaa12 a răspuns:

Te place, se vede clarwinking Ar trebui sa ii spui ce simti... ar fi cel mai bine... si sa il intrebi el ce parere are dsp tine!winking