| Andreiu68 a întrebat:

Ma tot gandesc la,,ea" desi nu ar trebui si nu merita, nu stiu cum sa o mai alung din cap. Sa rezum putin asa, am cunoscut o fata in martie, am vorbit 2 luni cu ea,dupa care aceasta fata a inceput sa vorbeasca cu un alt amic de a meu( Ionut sa ii spunem) Intr-o seara am fost la un prieten acasa si a venit si aceasta fata (Andreea),am stat am baut un paharel cu totii dupa Andreei i se face rau,vomita la baie,Ionut se duce si el la baie ca sa o ajute,am fost si eu la baie sa vad ce se petrece,Ionut a spus ca e ok se descurca el,dupa cei doi au plecat in camera ca sa o puna,,la somn". Cei doi au inceput dupa sa aiba relatii intime avand usa si becul inchis ca m-am dus dupa ei sa vad ce fac si na cam atat. am ramas de prost si cu buza umflata. Dupa toata treaba,iar eu prost m-am dus si am dormit cu Andreea in pat desi mai erau locuri,spre dimineata i-am spus ce s-a intamplat si ea nega tot si i-am spus sa alega ori eu ori prietenul meu. Dimineata am vazut ca cei doi isi dadeau mesaje ca il alege pe Ionut nu pe mine si ca ii e teama sa imi spuna asta si sa imi spuna Ionut asta. Cand am vazut mesajele cei doi erau pe balcon fumau,m-am dus la ei, le-am spus sa va iubiti si sper ca ai facut alegerea buna, dupa am plecat acasa. De atunci sunt cam 7 luni in final cei doi au fost impreuna 2 saptamani dupa s-au despartit, in astea 7 luni cu Andreea nu am vorbit deloc, odata mi-a spus la multi ani acum 2 luni fiind aniversarea mea atat,iar a doua oara mi-a spus ca m-a vazut le strada si sa merg mai usor cu masina ca am prafuito,si a inceput sa ma intrebe de sanatate, ce mai fac, i-am spus ca conduc nu pot vorbi si atat, in rest ne-am mai vazut pe strada de 3-4 ori intamplator imi spunea buna si zambea,dar nu ii raspundeam inapoi. Se mai uita pe Facebook la story-uri, mai reasctioneaza, dar nimic din partea amandurora.Ma tot gandesc la ea in tot acest timp, de 7 luni la ce mi-a facut si nu pot sa cred, parca o vreau cumva desi parca iar nu o vreau, as vorbi cu ea dar e ciudat, nu stiu, acum pe 30 vine onomastica de nume,i-as spune la multi ani dar parca nu merita si par iar fraier,pot sa o astept pe ea poate imi spune la multi ani, si eu sunt Andrei. habar nu am, nu stiu. Ce parere aveti de toata intamplarea asta, eu cu acel baiat suntem prieteni dar si acum daca il intreb daca au facut ceva ei doi acolo nu recunoaste. Eu am 22 de ani, iar aceasta fata 20.

8 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Ce are această Andreea că altele nu au?
Bea până nu mai știe de propria persoană, vomită, face sex cu cine apucă.
Intr-adevăr, merită să suferi in tăcere după această ființă.

| Adry05 a răspuns:

Atâta dramă și pe tine, serios acu „să vă iubiți" și ai plecat ca în filmele alea cu pițipoance laughing
din ce zici mie îmi pare că ești un tip banal, cu care nu prea are ce să discute sau cel puțin nu ceva să-i atragă atenția și l-a preferat pe ăsta pentru că probabil a știut mai bine s-o abordeze

| RAY a răspuns:

Esti un baiat prea bun, ala numa prieten nu e,singurul prieten esti doar tu, aia nu a fost iubita ta si se folosea de tine,esti mult prea credul,ai incredere in oameni,o sa fii dezamagit de multe ori, pana cand o sa ajungi sa fii realist, nu crede in nimeni, foloseste de toti in scopul tau, bafta

| Violleta2022 a răspuns:

Da-i pace, fiindca a fost o relatie nesemnificativa, doar 2 luni, fara nimic intre voi.
Fa-ti o alta prietena si evita sa mai faci o obsesie dintr-o relatie care nici nu a existat.
Nu are importanta cati ani are ea, important este ca ai 22 de ani si plangi dupa ceva care nu existat, care nu a fost frumos si care nu are perzent sau viitor.
Maturizeaza-te si mergi mai departe!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mai... te-a inselat? Pai gata... revin-o la realitate. Ce mai stai sa te gandesti la ea?

Ea se gandeste la tine? Pe naiba se gandeste. Pai merita? Stai tu dupa ea? Gandeste-te la tine in primul rand. Cauta acea "ura" fata de ea si o sa o dispretuiesti pentru ce a facut.

Zau asa... plud ca o sa dai de fata perfecta pentrh tine, care nu o sa te insele. Numai daca stai dupa fata asta de care zici, o sa ratezi ocazia.

Bafta!

| SilentRain a răspuns:

Nu fi fraier, ca tipa nu are sentimente pentru tine, esti doar o opțiune pentru ea
O fata care tine la tine nu si-o trage cu altul

| Madalina1837 a răspuns:

Nu are rost. Fă ți o nouă iubită care sa te ajute sa treci peste, care sa se "culce" cu tine, nu cu prietenii tai, si care sa te faca fericit. Mult noroc happy

| Gabylucachi a răspuns:

Ideea ar fi ca trebuie sa eviti persoanele de genul, pentru ca sunt doar pe interes, poate te va vrea pe tine dar dupa gaseste pe altul. Nici eu nu pot intelege anumiți oameni si cat de imbecili pot fii