| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi raspunda mai mult fetele pentru ca ele inteleg mai bine. Deci, iubita mea imi spune ca vrea sa faca dragoste cu mine, dar, nu poate(adica ii este frica ca o sa o doara deoarece este prima oara cand face asa ceva si ca o sa aiba schimbari in organism). Ce sfaturi imi dati pentru ca sa o fac sa se hotarasca sa o faca intr-un final?

Parca nici eu nu mai am rabdare

Răspuns Câştigător
| OanaDs a răspuns:

O sa se hotarasca la un moment dat ...ideea e ca daca o iubesti trebuie sa ai rabdare!
Nu ai cum "sa o faci" sa faca asta, ca e ca si cum ai presa-o si nu ar mai face-o ca asa simte, ar face-o ca tu i-o ceri!
Ai rabdare!winking

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sfatul meu este sa o lasi sa decida ea, cand este pregatita!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Preludiu verbal laughing)) de vrut ai zis ca vrea, deci dacă știi ce sa scoți pe gură, o să prindă încredere în ea și o va face. Dar asta nu înseamnă că trebuie să te apuci ca nebunul să scoți prostii pe gură când nu trebuie. Încearcă prima data când nu sunteți împreună, adică doar prin mesaje. O să isi dorească mai mult și în final o va face.

| Timbuc_Iulia_1994 a răspuns:

Daca o iubesti ai rabdare, dar nu o forta. Asteapta pana va fi pregatita.