| anonim_4396 a întrebat:

Mereu cand ma vede ma saluta happy si de fata cu prietenii lui. [asta nu e neaparat sa ma placa] Ne cunoastem de ceva timp, imi place de el si vreau sa devin prietena lui [inca nu iubita]. Sa ii dau add in lista de Y! M imi e rusine, fata in fata mie mai usor big grin Prietenii lui se uita dupa mine cand nu e cu ei, oare acestea sunt semnele ca ma place? Are nr. meu de tel dar nu m-a sunat niciodata :} oare sa fie timid? :/ Cand zambeste imi evita privirea cateodata :}

Răspuns Câştigător
| DenisaMetal a răspuns:

DA probabil ca te place
Incearca sa fii mai in apropierea lui si mereu sa treci pe langa el, chiar sa ii propui o idee iar tu sa-i ceri parerea si vei vedea ca veti deveni mai apropiatii si poate pe viitor veti forma un cuplu.

Bafta

6 răspunsuri:
| ChristianAthletikتايلور a răspuns:

ESste foarte probabil sa te placa si evita sa spuna acest lucru din cauza timiditatii.Intra in vorba cu el daca il placi apoi cere-i numarul de telefon apoi id si apoi intreaba-l daca te place ca sigur te place dupa semne.

| Gipsy a răspuns:

Poate.Asa patesc si eu cu un baiat, se tine de mult dupa mine. Darmparca ma retine ceva sa fiu cu el

In legatura cu Y! M.Adauga`l. Mie imi este mult mai usor sa vorbesc pe mess decat intre 4 ochi.happy

| Daniel_8705 a răspuns:

De ce trebuie sa iti fie rusine?
Daca vrei ceva in viata trebuie sa iti iei singura si sa indraznesti.
Asteptand, asteptand, asteptand..., nu facem decat sa asteptam si de cele mai multe ori asteptam pana in momentul in care ne dam seama ca timpul a expirat.
Daca crezi ca vrei asta cu adevarat indrazneste si incearca sa tii un dialog cu baiatul acela, pentru a-ti face o parere.
Nu poti spune ca placi pe cineva fara a comunica cu acea persoana, bineinteles atractia fizica exista.

| love_4320 a răspuns:

Poate sa fie si timid... dar de ce sa nul adaugi? eu cred ca-i ceva normal happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

^ pai mi-e rusine sa ii dau add :} stiu ca daca ii dau add. totul vine de la sine, dar nu am inca curaj >

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este posibil sa te placa... poate da, chiar este mai timid, si faza ca se uita prietenii lui dupa tine, probabil ca le. a vbit d tine, incearca sa vb my mlt cu el, si dc sa.ti fie rusine sa. i dai add? daca iti petreci my mlt timp cu el poti sa o faci fara nici un stres pentru ca atunci o sa va cunoasteti my bine:*ma bucur daca am putut fi d ajutor