| NicolethaNico a întrebat:

Vreau sa imi spuna cineva care stie!
Este adevarat ca daca un baiat nu face sex atunci cand are pofta (chef) il doare penisul?

Răspuns Câştigător
| MoxiMonny a răspuns:

Daca nu isi da drumul cand are chef adica se abtine atunci il doare nu daca nu face sex...

| Danysan a răspuns (pentru MoxiMonny):

Mai mai dar probabil omiti un aspect si anume :Sunt Baieti care nu ejaculeaza fara Penetrare, cu aia cum procedam?

| Vektor a răspuns (pentru Danysan):

Asta e chiar noua..cum adica nu ejaculeaza fara penetrare?

12 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Nu e asa. Totusi daca se excita foarte tare, de exemplu in urma unui petting prelungit si nu ejaculeaza, atunci testiculele i se umfla si il dor, dar nu e ceva insuportabil, e mai mult un disconfort.winking Oricum, nimic ce nu se poate rezolva cu o laba mica. happy

| HelpBoy a răspuns:

Uneori da mai ales daca are o ecretie puternica. Am patit si eu de cateva ori

Răspuns utilizator avertizat
| PsychologistT a răspuns:

Daca nu are chef, atunci cum poate face sex? Ar insemna sa nu i se scoale.
Pofta vine mancand.

| NicolethaNico explică (pentru PsychologistT):

Eu voiam sa spun daca el are chef sa faca sex si nu face il doare?

| PsychologistT a răspuns (pentru NicolethaNico):

Scuze, nu am citit cum trebuie.
Da, pe unii ii dor testiculele.

| Danysan a răspuns (pentru NicolethaNico):

Il doare si inca, cum.Are senzatia ca ii plesneste Instalatia.

| VreauMiere a răspuns:

Daca are pofta de sex si nu are cu cine sa faca sau partenera nu vrea sa faca cu el nu are cum sa il doara penisul.

| MarioQWERTY a răspuns:

Normal nu prea sunt multe motive sa te doara penisul cand faci sex, decat atunci cand esti la inceput si alta varianta ar fi o infectie sau ceva de genu, spune-i sa mearga la un medic sa rezolve

| EuLeŞtiuPeToateBăă a răspuns:

Dacă peninsul lui este în erecţie şi NU ejaculează, NU o să îl doară penisul, cel mai probabil o să îl doară testiculele.