| Denisse66 a întrebat:

Sunt streasata nu am chef de nimic si ma doare capul nu am pofta de nimic! Ce sa fac?

13 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Iesi cu trotineta.

| Tania a răspuns:

Maine o sa fie mai binewinking

| ghitza a răspuns:

Pune-te si te culca sau iesi din casa. Incearca sa nu stai singura ca te vei simti si mai rau. Vorbeste cu cineva care este vesel si are chef de ras. Citeste niste bancuri. Uita-te la niste filme comice sau ce gen iti plac. Dar mai bine Iesi pe afara. Joaca-te ceva.

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Poi stii ce sa faci? eu una sp ca ar fi bine sa stai relaxata azi sa iti faci de cap, sa uiti de probleme(daca ai) sa uiti de tot si sa te ocupi doar de tine :*

| DracusorImpielitat a răspuns:

Simplu, culca-te! e mai bine asa, daca nu ai somn, stai cu televizorul inchis, PC-ul inchis si puneti ordine in ganduri, poate te simti mai bine.

| speranza a răspuns:

Tocmai pentru ca nu ai chef de nimic te simti asa.Gandeste pozitiv, plimba-te mult si vei vedea ca o sa te simti mai bine.Si nu te mai gandi la acel lucru care te face sa fii stresata.Stresul nu duce la nimic bun.

| RazzyFUnik a răspuns:

Sa gasesti un baiat sau o amica cu care sa iti petreci timpul

| cosminpanait6 a răspuns:

Sa te culcibig grin cand te trezesti scapi de stres

| alinamarcela a răspuns:

Relaxeaza-te,asculta muzica, dormi... just relax, take it easy!happy

| xDoMo a răspuns:

O/il trimiti pe fratele/sora ta la magazin sa iti cumpere ceva dulce ( ceva de cap ) si te uiti la un film... stai linistita eu asa fac happy.

| Lanyshorta a răspuns:

Pentru inceput,poti sa iei un paracetamol,pentru a-ti trece durerea de cap. Apoi relaxeaza-te, bea o ciocolata calda, fa o baie.Vei vedea ca dupa putin timp te vei simti mai bine!

| okapisound a răspuns:

Joaca Angry Birds; x; x