| Mihai_Popa_Vlad_2000 a întrebat:

happy imi e cam rusine, dar...am o problema si nu vreau sa se agravez happy am 12 ani (peste o luna 13) si am o problema ma doare penisul atunci cand "belesc" p***
Va rog seriozitate happy
Sa se implice cine stiewinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
17 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este vorba de o fimoza a carei remediere necesita un control medical si in functie de gravitate se stabileste daca se poate rezolva prin folosirea masajelor cu un unguent special sau este nevoie de o simpla si nedureroasa interventie chirurgicala.

| Emilian65 a răspuns:

Te masturbezi des? Daca da, aceasta durere este de la masturbare.

Răspuns utilizator avertizat
| ksuper31 a răspuns:

Ca curul spune nu, dar gura spune da.

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Primul raspuns(,, cine stie,,) il primesti de la medicul de familie la un consult la vedere.

| DroGhys a răspuns:

Ce repede sariti cu gura. V-ati gandit ca poate il dore atunci cand vrea sa se usureze? Mihai incearca la un medic.

| LoveSleep a răspuns (pentru DroGhys):

Da tu "belesti ****" cand te "usurezi"?
Așa, de curiozitate.

| DroGhys a răspuns (pentru LoveSleep):

Nu frate o las asa sa zboare pisatul in toate directiile.

| Mihai_Popa_Vlad_2000 explică (pentru DroGhys):

^_^ multumesc, din cate am auzit o sa mi se lase la primul act sexual happy, mersi ca ai fost serios happy

| LoveSleep a răspuns (pentru DroGhys):

Bine de știut laughing

Răspuns utilizator avertizat
| differntlife a răspuns:

De la atata belit

| Dice3 a răspuns:

Nu mai face manuela si gata, problema rezolvata.

| Shi_Atat_Marian_1997 a răspuns:

Ar trebuii sa te duci la un medic.