| daiana_4913 a întrebat:

Buna vreau sa ma ajutati la un baiat mai mare ca mine cu 2 ani iii pl de mine si eu stiu lucrul acesta chiar daca nu mi-a spus dar mi-am dat seama. Stiu ca saptamana asta o sa-mi spuna deoarece a mai incercat sa-mi spuna dar dupa nu a mai avut curaj Deci cum sa-i spun ca numi l de el si sa nu-i ranesc sentimentele? plizzz spuneti-mi

Răspuns Câştigător
| crooxel a răspuns:

pai ai pute sa incerci de fiecare data cand te intalnesti cu el sa aduci vorba despre altceva si sa nu il lasi sa fie romantic deloc(incearca sa vorbesti cu el despre comedii,sporturi-si daca nu iti plac, doar chestii plictisitoare). daca totusi ti-o spune, zi-i ca tie iti place de alt baiat sau spune-i ca inca nu esti pregatita pentru o relatie sau ai putea sa-i zici ca iti pare rau dar nu simti nimic pentru el si intreaba-l daca puteti ramane in continuare prieteni(mai zi-i si sa nu se supere pe tine).
sper ca te-am ajutat
imi dai fundita te rog?smug