| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ma impac cu fostul prieten in cazul in care eu am renuntat la relatie pentru un alt baiat pe care nici macar nu il plac. Am facut o mare greseala. Niste mesaje din care sa priceapa ca eu vreau sa ne impacam.

Multumesc multt

Răspuns Câştigător
| Bryanna a răspuns:

Ii com.nu trebuia s-a te desparti de el daca il placeai infine...du-te la el si spune-i ca nu sti ce a fost in capu tau si ca vrei o noua sansa, ca iti pare rau si ca ti la el. sper ca te descurci!

2 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Spune-i ca tuh il iubesti pe el si ca il vrei inapoi

| al3xxa_7413 a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine ar fi sa ii spui adevarul si anume ca nu ai putut sa il uiti chiar daca v-ati despartit, si ca iti pare rau de alegerea pe care ai facut-o. Daca te iubeste cu adevarat va aprecia sinceritatea ta si o sa vrea sa va impacati. Daca nu macar gandeste-te ca ai incercat si oricum mai sunt o gramada de alti baieti care mai mult ca sigur ar vrea sa te cunoasca mai bine. Iti tin pumnii.