| WeRockYaaa a întrebat:

Heyy TPUhappyas vrea sa ma ajutati cu ceva:eu si fostul meu iubit ne-am certat si ne-am despartit...si vreau sa ma impac cu el...ce sa fac?happy

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca el a gresit si nu da nici un semn de viata atnci speranta de impacare nu prea exista dar daca ai gresit tu atunci suna-l si cere-ti scuze, implora-l sa te ierte

| Trolli a răspuns:

Depinde cine a gresit, care a fost motivul pentru care v-ati certat, cine a hotarat sa puna punct relatiei. Daca a fost vina ta, vorbeste cu el, cere-ti scuze, fa-l sa inteleaga ca iti pare rau!

| Roland_Szekely_1987_VBCh a răspuns:

Conteaza a cui a fost vina mai intai si dupa aia trebuie aia sa cere iertare la cina a inceput daca iubitul tau are un punt slabicuti eu cred ca cu sufletul lui poti prinde de si conteaza cine cu cine a certat si din ce motiv?