| NoiDoiSiCuVoi a întrebat:

vreau sa ma ajutati si pe mine:d... am facut sex cu iubita mea, si ea era in perioada de ovulatie. am facut sex neprotejat, dar nu am lasat in ea. exista vreun risc ca ea sa fi ramas insarcinata? mentionez ca astazi chestia aia alba, era mai transparenta si gelatinoasa.:d help me please!

5 răspunsuri:
| martzian a răspuns:

Da, sexul neprotejat poate oricand sa duca la sarcina (chiar si pe timpul ciclului, foarte rar, ce e drept) mai ales in perioada de maxima fertilitate)!

| NoiDoiSiCuVoi explică (pentru martzian):

Da, dar nu am lasat in eabig grin

| martzian a răspuns (pentru NoiDoiSiCuVoi):

Repet, riscul exista. Metoda coitus interruptus sau metoda retragerii, cum mai este denumita, nu este 100% sigura. Lichidul seminal poate ajunge in vagin si in timpul actului sexual, nu doar atunci cand avem orgasm. Sansele sunt mai mici, e drept, dar e suficient o data...

| Azµre a răspuns (pentru martzian):

Nimic nu e sigur sigh, copii astia din ziua de azi, ei n-au auzi de prezervative...

| NoiDoiSiCuVoi explică:

Chestia aia alba a ei, nu a mea. si va intreb pentru ca ea s-a speriat :d